Prejšnji teden, v ponedeljek, smo ob 9.00 odšli na Roglo. Tja smo se peljali z avtobusom in kombijem. Šli smo trije razredi iz naše šole. Jaz sem se peljala z kombijem v katerem so bile še štiri sošolke. Ko smo prišli na Roglo, smo svoje stvari pospravili iz kolčkov ter se odpravili smučat. Na smučišču so nas učitelji razdelili v skupine. Po smučanju smo šli na kosilo, po kosilu pa smo spet šli smučati, kjer smo po skupinah smučali do večera. Nekaj časa sem spet potrebovala, da sem se spet navadila smučati, potem pa mi je šlo že boljše. Po smučanju smo odšli na večerjo, po večerji pa smo se šli pripraviti za spanje. Najbolj mi je bila všeč sreda, saj smo imeli disko zabavo. Disko zabava je bila od 19.30 do 21.00. Na zabavi so bile pesmi po naših željah. Pri nekaterih pesmih smo plesali pri nekaterih pa ne. Največ časa smo plesali vlakec. Ko nismo plesali so nam učiteljice pogosto rekle, naj gremo plesat. Na disko zabavi mi je bilo všeč, da so bile pesmi po izbiri. Meni se zdi, da so se pri pripravi hrane kuharji ZELO potrudili, saj je bila zelo dobra. Všeč mi je bilo tudi smučanje, saj so nas učitelji naučili dobro smučati.

Neli Hren, 5.b